Wiadomości z kraju i ze świata

Staszak: samobójstwo bez udziału osób trzecich

Publikacja z dnia 2008-04-23 13:44, Gazeta.pl - Płock ( Czytano 1644 razy )

Na dzień dzisiejszy wersja samobójczej śmierci Wojciecha Franiewskiego, bez udziału osób trzecich, jest najbardziej prawdopodobna - powiedział w środę podczas posiedzenia sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka prokurator krajowy Marek Staszak.

Skojarzone wiadomości
 • Prezydent Płocka łamie prawo, ale ratuje życie

  - Ratowaliśmy życie 12,5 tys. osób - mówi prezydent Mirosław Milewski, który poręczył za długi Zakładów Mięsnych, by miały one prąd na bezpieczne wywiezienie amoniaku. - To złamanie prawa - orzekła Regionalna Izba Obrachunkowa i kazała cofnąć poręczenie.

 • Z Waneckim o teatrze

  Spotkanie w Gazeta Cafe z Jarosławem Waneckim było nie tylko promocją jego książki ?MisteriuM?, ale także dyskusją o tym, w jakim kierunku zmierza płocki teatr

 • Płocczanie startują w Konkursie Lotów Red Bull

  Najpierw rampa i 10-metrowy rozbieg ile pary w nogach, potem niech się dzieje wola nieba... Jedni od razu chlupną sześć metrów w dół do wody, inni polecą jak szybowce.

 • Egzaminy gimnazjalne. Najtrudniejsza matematyka

  Które państwo Unii Europejskiej wyprodukowało największą ilość biodiesla? Jak nazywa się proces uwalniania energii w mitochondriach? To tylko przykładowe pytania z części matematyczno-przyrodniczej tegorocznego egzaminu gimnazjalnego.

 • Radio Eska Płock nadaje na razie bez koncesji

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji cofnęła koncesję, na której obecnie nadaje w Płocku Radio Eska

 • Policjanci z zarzutami i wnioskiem o areszt

  Ośmiu policjantów z Drobina pod Płockiem ma już postawione kilkadziesiąt zarzutów, m.in. korupcyjnych. Wobec pięciu prokuratura występuje do sądu o ich aresztowanie.

 • To my, nie śledczy, doprowadziliśmy do przełomu

  - To nie policja ani prokuratura, ale my doprowadziliśmy do tego, że śledczy wpadli na trop porywaczy i zabójców Krzysztofa Olewnika - mówiła w środę siostra zabitego. Ojciec oskarżył zaś SLD, że to ugrupowanie - jako wówczas rządzące - "zabrało mu syna"

 • Drobin. Prawie cały komisariat siedzi w areszcie

  Aż sześciu policjantów z komisariatu w Drobinie zatrzymali wczoraj funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych. Dwaj kolejni zatrzymani stróżowie prawa wcześniej pracowali w tym samym komisariacie. Policjanci mieli przymykać oko na niektóre przestępstwa. Za

 • Kuratorium skontrolowało Bajkę

  Wizytatorzy zakończyli już kontrolę w przedszkolu Bajka. Protokół lada moment trafi do urzędu miasta. To prezydent podejmie decyzję o losie dyrektora przedszkola

 • Zaadoptuj psa lub kota

  Nieduża łagodna suczka jest w kolorze marengo. Kiedyś bardzo przyjacielska, teraz w schronisku już trochę smutna i zrezygnowana. Pilnie potrzebuje nowego domu. Podobnie jak Noska - biała kotka w czarne okrągłe plamy.

not posible to connection with ApiSendQuery